Продаж плавзасобів, так само, як і всіх інших транспортних засобів, вимагає складання договору. Звернувшись в компанію “Boat-service”, ви здивуєтесь, наскільки швидкою і легкою може бути ця процедура. Ми допоможемо скласти договір на продаж човнів, катерів, яхт, гідроциклів, скутерів, двигунів і моторів. Наша компанія має величезний досвід і стійку репутацію на ринку Києва та області.

Оскільки купівля-продаж човнів через Товарні Біржі скасовано, договір необхідно укладати у нотаріуса або через комісійний магазин. Ніколи не купуйте вживаних човнів, якщо є хоч найменші сумніви в їх походженні. Якщо документи на плавзасіб відсутні або оформлені неналежним чином, немає бортових номерів або ціна неправдоподібно низька – ймовірно, плавзасіб крадений.

Ми надаємо послуги оцінки та реєстрації:

kater

Катерів

yahta

Яхт

lodka

Човнів (гумових і моторних)

boat

Великих і маломірних суден

 
skuter

Скутерів

motor

Двигунів і моторів

gidro

Гідроциклів

 

Необхідні документи

Покупець для оформлення договору повинен надати:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Продавцю знадобляться:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • судновий білет;
 • оцінка плавзасоба;
 • свідоцтво про право власності;
 • свідоцтво про право плавання під державним прапором.

Для юридичних осіб, які укладають угоду, список документів трохи відрізняється. Додатково будуть потрібні:

 • свідоцтво про державну реєстрацію (завірену копію);
 • оригінал довіреності на представника, який продає або купує плавзасіб (на фірмовому бланку компанії, з зазначенням вартості водного транспорту і зразком підпису довіреної особи);
 • посвідчення довіреної особи (паспорт).

Передача судна також можлива за допомогою генеральної довіреності. Цей спосіб обійдеться швидше і дешевше. Однак варто пам’ятати кілька важливих моментів.

По-перше, термін дії довіреності обмежений терміном дії суднового білету.

По-друге, як і у випадку з наземним транспортом, покупець не отримує права власності на майно. У разі смерті власника, майно стає предметом наслідування. Також воно може бути арештоване банком. Тому для покупця існує великий ризик втрати грошей. Для продавця ж існує ризик, що в разі аварії складно буде довести, що він не керував плавзасобом.

У вас виникли питання?
Безкоштовна консультація від Компані “Boat-service”

Ціни і збори

Вартість оформлення договору купівлі-продажу на човен або інший вид водного транспорту залежить від їх характеристик (в основному довжини і потужності двигуна).

Оформлення договору на плавзасоби довжиною до 4,5 метрів і потужністю до 40 кінських сил обійдеться близько 700 грн. Оформити плавзасіб до 6 метрів і 75 кінських сил буде коштувати 1000 грн. Оформлення продажу гідроциклів – 1000 грн. Купівля-продаж човнового мотору – від 600 до 1000 грн. Водний транспорт довжиною понад 6 метрів і з потужністю двигуна більше 75 кінських сил – від 1300 грн. Остаточна вартість визначається індивідуально.

При укладенні договору купівлі-продажу продавець повинен буде сплатити податок 6,5% (за умови першого або другого продажу транспортного засобу за поточний період). З них 5% – це податок на доходи фізичних осіб та 1,5% – військовий збір. 

оформлення плавзасоби

Інші послуги

При оформленні договору купівлі-продажу яхти, катера, човна, теплохода, гідроцикла або будь-якого іншого плавзасобу вам неодмінно знадобиться акт експертної оцінки. Компанія “Boat-service” швидко і кваліфіковано проведе експертизу і складе акт. Крім того, після покупки вам доведеться ставити плавзасіб на облік і купувати страховку. Ми з радістю надамо всі ці послуги.

Наша компанія багато років повністю супроводжує весь процес купівлі-продажу плавзасобів, автомобілів і спецтехніки, консультує з оформлення договору страхування транспорту. Наші фахівці знають всі тонкощі українського законодавства, тому всі документи будуть складені ідеально. Економте час і сили, зверніться в один з наших офісів в Києві.