Оцінка водного транспорту необхідна як при складанні договору купівлі-продажу, так і при визначенні заставної вартості майна. Будь-який флот використовує позикові кошти, тому процедура оцінки дуже важлива для кожного кредитора. Компанія “Boat-service” професійно проводить будь-які види експертної оцінки човнів, яхт, катерів, гідроциклів, скутерів, двигунів і моторів, а також будь-яких інших видів водного і наземного транспорту.

Ми надаємо послуги оцінки та реєстрації:

kater

Катерів

yahta

Яхт

lodka

Човнів (гумових і моторних)

boat

Великих і маломірних суден

 
skuter

Скутерів

motor

Двигунів і моторів

gidro

Гідроциклів

 

Методи оцінки

Як правило, оцінювач водного транспорту в Києві і інших містах України користується комбінацією трьох методів оцінки:

  • Метод витрат. Заснований на положенні, що вартість плавзасоба не може перевищувати вартості його відновлення або заміни.
  • Прибутковий метод. Оцінка проводиться після підрахунку можливої суми доходу, яке може принести даний плавзасіб.
  • Метод безпосереднього порівняльного аналізу. При використанні цього методу враховуються не тільки цінові пропозиції на аналогічні кораблі на ринку, але й факт і вартість дійсних угод купівлі-продажу цих плавзасобів.

Оцінювач вибирає метод, яким він буде оцінювати плавзасіб, базуючись на інформації про його тип і стан, а також на можливості визначення плавзасобу як дохідного об’єкту.

Що враховує оцінювач?

Оцінювач аналізує кілька факторів:

  • офіційна дата випуску транспортного засобу;
  • реальний термін експлуатації;
  • розміри судна;
  • вартість і стан обробки, всередині і зовні;
  • технічний стан плавзасоба в даний момент;
  • економічний і моральний знос об’єкта.
У вас виникли питання?
Безкоштовна консультація від Компанії “Boat-service”

Вартість послуги

Ми пропонуємо оцінку за найнижчою вартістю в Києві. Вартість оцінки залежить від технічних характеристик (потужності) плавзасоба. Так, оцінка водного транспорту довжиною до 4,5 м і потужністю двигуна до 40 кінських сил стартує всього лише від 500 грн. Човен до 6 м і 75 кінських сил – від 700 грн. Оцінка гідроциклів, а також плавзасобів довжиною більше 6 м і потужністю більше 75 к.с. починається від 1000 грн.

Остаточна вартість експертної оцінки визначається індивідуально. Для проведення процедури оцінки вам необхідно буде надати посвідчення особи власника; копії правовстановлюючих документів на плавзасіб; документ, що підтверджує повну і залишкову балансову вартість майна (для юридичних осіб); документи, що містять всю фактичну інформацію про судно, включаючи всі реєстраційні номери та характеристики деталей.

оцінка плавзасобів

Чому варто звернутися саме до нас

Компанія “Boat-service” оформляє експертну оцінку швидко, дешево і кваліфіковано. Ви можете бути впевнені, що отримаєте безпомилково надійний і ввічливий сервіс. Наші офіси зручно розташовані в кількох районах Києва.

Наші послуги включають не тільки оцінку, але і складання договору купівлі-продажу, реєстрацію плавзасобів . Ми готуємо весь пакет документів для укладання угоди і даємо вам можливість заощадити час і сили. Ми також можемо запропонувати вам співпрацю з нашими партнерами, якщо вам необхідна оцінка нерухомості, землі або будь-якого виду рухомого майна.

Довіряйте роботу професіоналам. Наша компанія має стабільну багаторічну репутацію на ринку оцінки та оформлення різних видів договорів в Києві.